Блог

Чому портал Прозорро ідеальне місце для продажу земельних ділянок

Портал Прозорро поступово завойовує все більше і більше шанувальників з кожним днем. У зв’язку з цим, там постійно відкриваються нові можливості, які можуть бути виключно цінними як для представників великого, так і для представників малого бізнесу. Викликано це в першу чергу тим фактом, що на порталі постійно працюють різні державні компанії, які здійснюють закупівлі в самих різних областях. Причому незалежно від того, який саме обсяг продукції або послуг ви можете надати на даний момент, у вас все одно буде можливість зробити все для того, щоб вийти на потрібних замовників і отримати свій контракт. Реєстрація на порталі доступна виключно на акредитованих майданчиках, на зразок цього sale.uub.com.ua. На даний момент це єдиний спосіб стати учасником торгів і брати активну участь в електронних аукціонах.

У перспективі ви навіть зможете розвивати свій бізнес використовуючи один тільки портал Прозорро для пошуку нових клієнтів, однак це далеко не всі можливості, які може вам запропонувати робота даного порталу. Як відомо, в найближчому майбутньому буде знято мораторій на продаж землі, так що ринок буде заповнений різними пропозиціями в даній області. У перспективі все це дасть можливість вибудувати нову модель аграрного сектора, проте в цій статті ми не будемо говорити про всі позитивні і негативні фактори прийняття такого рішення державою.

Сам по собі факт, що даний портал поступово розвивається і стає чимось більшим, вже говорить про те, що він тут надовго і що є сенс почати розбиратися в тих аспектах, які потрібно знати для роботи з ним. В результаті у вас з’явиться можливість ще й вступати в угоди з торгівлі арештованим майном, так як це все буде реалізовано на даному майданчику і будь-хто в підсумку отримає доступ до різних можливостей порталу Прозорро. Так як є цілий ряд цікавих нюансів, про які звичайно ж потрібно знати, то варто окремо говорити про принципи роботи порталу, щоб ви могли вибудувати свою власну лінійку поведінки і розраховувати при цьому на позитивний результат. Саме про це ми і поговоримо далі.

Принципи роботи Прозорро

Якщо у вас є мета зробити все для того, щоб максимально скористатися всіма послугами порталу Прозорро, то потрібно для початку вивчити основні принципи, на яких заснована робота цього сайту.

  1. Прозорість. Цей принцип можна легко зрозуміти виходячи з самої назви порталу. Так як головною метою його створення була саме боротьба з корупцією, то абсолютно очевидно, що прозорість буде базовим важливим принципом, про який необхідно знати перед початком роботи з порталом. Отже, у вас буде можливість розраховувати на чесні угоди, які можуть контролюватися різними спеціалізованими структурами.
  2. Відкритість. Почати роботу з порталом може практично будь-яка компанія, яка працює офіційно і може надати деякі базові документи. Ці папери будуть стосуватися в першу чергу можливості компанії виступати в ролі повноправного учасника угод і оплачувати всі необхідні послуги. Відкритість роботи порталу також говорить про те, що будь-який з учасників має доступ до бази даних, в якій зберігається історія попередніх угод.
  3. Конкуренція. Також робота порталу, про яку можна більш детально дізнатися за посиланням https://sale.uub.com.ua/filter/land-parcel, будується на принципі вільної конкуренції. Це говорить про те, що електронні аукціони будуть рівними для всіх і що в результаті може перемогти будь-який з учасників.

Отже, даний портал може стати ідеальним для роботи в плані продажу сільськогосподарської землі. Саме тому його й обрали для цієї мети.