Блог

Купити кругляк дуба у м. Житомир

У минулому, щоб отримати достатню кількість сировини, необхідно було дотримуватися неприйнятних лісових умов. Тепер вам потрібен лише комп’ютер і стабільне з’єднання з інтернетом.

Розміщуйте оголошення «Купити дуб у Житомирі» на безкоштовному веб-сайті біржи УЕБ.

Цікаво знати, що заготівля та продаж лісоматеріалів – це перспективний шлях не тільки для підприємців, а також для економіки України. На ліси припадає щонайменше 10% території української держави. Як кажуть експерти, за запасами лісу українці посідають шосте місце серед країн Європи. Зокрема, дубові колоди можна придбати на офіційних веб-сайтах у Житомирі та інших регіонах України. Вони можуть бути використані в будівництві, промисловості, сільському господарстві та в інших сферах. За офіційною інформацією два роки тому Держлісгосп корпорація перерахувала до державного бюджету понад 9 мільярдів українських гривень, з яких 2 мільярди гривень надійшли від продажу сировини. Він сплачується щорічно у вигляді податку.

Раніше круглі дуби продавались без торгів –покупці та продавці підписали контракт, який часто містив неправдиву інформацію. Покупці часто отримують неякісну сировину, оскільки лісозаготівельні компанії продають погано пересувну деревину для збільшення доходу. Аукціони на УЕБ допомагають уникнути штучного завищення витрат.

Кругляк дуба на біржі УЕБ

Цікаво, що у минулому року система УЕБ провела сотні онлайн-аукціонів. Понад 300 учасників подали заявку на можливість придбати круглу деревину з дуба, сосни, бука та ялини з Житомира та інших міст України за вигідними ринковими цінами. Тож державний бюджет поповнився 296 мільйонами українських гривень. Серед них понад 9 мільйонів клієнтів придбали придбану деревину на веб-сайті Української енергетичної біржі.

Зараз 150 кубів дуба круглого можна придбати оптом у Житомирі на офіційному сайті біржі.

Цікаво? Переходь на сайт, та дізнавайся більше: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupiti-kruglyak-duba-u-m-zhitomir-na-onlajn-auktsioni-prozorrosa/